Pokoje

Jedinečný zážitek

za příznivé ceny

Přesně to nabízí David Wellness Hotel v centru Harrachova. Nachází se v těsné blízkosti lanovky, která vede na Čertovu horu, kde si v zimě užijete denní i noční lyžovačku a v létě zase výšlapy jak pro náročné, tak nenáročné horaly, cykloturistiku nebo krátké procházky. K poklidné horské atmosféře dokonale přispívá i společenská místnost s krbem, kde si můžete zahrát kulečník, stolní fotbal nebo posedět se sklenkou kvalitního vína. 

Nabídka pokojů

vyberte si ten nejlepší pro vás

K dispozici je 22 pokojů s balkonem. 

7 pokojů typu 3/2 (3 lůžka + 2 přistýlky), 5 pokojů typu 2/2 (2 lůžka + 2 přistýlky) – z toho je 1 pokoj invalidní a 10 pokojů typu 2/1 (2 lůžka + 1 přistýlka). 1 Apartmán s 2 ložnicemi a 2 koupelnami (4 lůžka + 1 přistýlka) s kuchyňským koutem a vlastní infrasaunou v hlavní koupelně. 

Dále jsou k dispozici 4 pokoje typu C (3 pokoje typu C se 3 lůžky a jeden pokoj stejného typu s 5 lůžky), které mají sdílené sociální zařízení na chodbě – dámskou sprchu, pánskou sprchu a dámskou toaletu a pánskou toaletu. Pokoje se nacházejí ve sníženém přízemí, mají menší okna, i v nich jsou však jako ve všech ostatních pokojích ručníky a připojení na Wi-Fi.

Hotel je bezbariérový, vybaven výtahem a současně máme i jeden pokoj pro invalidy.

Apartmán

Pokoj 3+2

Pokoj 2+2

Pokoj 2+1

Pokoj typu C

Invalidní pokoj

Zábava

i vybavení pro nejmenší

Záleží nám na tom, aby byli všichni hosté maximálně spokojeni. Pro malé návštěvníky tu proto máme dětský koutek s hernou, kde najdou spoustu hraček, deskovek ale i knih a oblíbené balónkové moře se skluzavkou. 

V okolí hotelu pak najdete dvě dětská venkovní hřiště, kde je připravena trampolína, prolézačky, skákací hrad a spoustu dalších atrakcí.

V restauraci je k dispozici dětská jídelní židlička a na pokoj si můžete objednat i dětskou postýlku včetně povlečení.

Další

co u nás ještě najdete

V hotelu najdete restauraci, recepci, směnárnu, parkovací stání zdarma, výtah, vybavenou kuchyňku, jídelnu, úschovnu kol, lyžárnu, půjčovnu lyží a ski servis, společenskou místnost s krbem a kulečníkem, stolní fotbálek, dětský koutek. Wi-Fi zdarma je pro návštěvníky hotelu samozřejmostí. 

K dispozici jsou i dvě prosluněné hotelové terasy plné květin. 

Doporučujeme také navštívit náš obchod s keramikou a suvenýry, kde najdete široký sortiment od keramiků z celé České republiky.