O hotelu

Výhled,

na který nezapomenete

David Wellness Hotel je situován v centru Harrachova, pouhých 100 metrů od hlavní lanové dráhy na Čertovu Horu. Ideální poloha hotelu umožňuje výhled z většiny pokojových balkónů na sjezdovky a skokanské můstky. 

Součástí hotelu je wellness vybavené bazénem s protiproudem a masážními tryskami, který je vhodný i pro vaše nejmenší ratolesti. Dále zde naleznete vířivku, finskou saunu, infrasaunu a parní saunu. Můžete si objednat masáž, nebo využít hotelové solárium. Hotel má bezbariérový přístup a do svých pokojů můžete vyjet výtahem. K dispozici máme také jeden bezbariérový pokoj.

David hotel

vše, co potřebujete

K dispozici je kulečník a stolní fotbal, oblíbený dětský koutek, společenská místnost s posezením u krbu, jídelna, konferenční místnost, dvě letní terasy plné květin. K hotelu patří i bezplatné soukromé parkoviště na kterém nechybí nabíječka na elektroauta. Rovněž je zde pro sportovce lyžárna/kolárna. Přímo v hotelu najdete v zimní sezóně také servis a půjčovnu lyžařského vybavení. V letní sezóně potom obchod s keramikou a suvenýry.

Výbornou snídani formou bufetu u nás máte v ceně pobytu. Dále se přímo v hotelu nachází restaurace. V letním období můžete posedět na venkovní zahrádce, vychutnat si výbornou kávu, dezerty a točenou zmrzlinu nebo plzeňské pivo. 

Užijte si dovolenou

naplno!

Umístění hotelu nabízí nejlepší podmínky pro denní i noční lyžování, v létě pak pro turistiku, cykloturistiku či krátkou pěší procházku, třeba k oblíbenému Mumlavskému vodopádu. V okolí hotelu dále najdete mnoho dětských hřišť, lezeckou stěnu, trampolíny, bobovou dráhu, lanový park, tenisové kurty, koupaliště, minigolfové hřiště, bowling a mnoho dalšího.

Přímo v hotelové recepci si můžete zakoupit skipasy, využít služeb směnárny, nebo vyzvednout slevu do obchodu David Sport.

Co vám nabízí

David Wellness Hotel

PoKOJE

Konference

Wellness

Aktivity

Restaurace

David sport